Вакцинація проти COVID-19

КНП «Молочанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Молочанської міської ради проводить вакцинальну кампанію проти COVID-19 на території нашої громади. Здійснити запис на вакцинацію проти COVID-19 можна:

  • за наступним посиланням

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6EfNXHTnqfSD8TDvQTB_tX593Z0oYUSk8e2tOpegiDgvklg/viewform

  • звернувшись до свого сімейного лікаря;

  • за телефонами 068 98 0 98 20 та 068 40 17 4 17.

Нагадуємо, що перед вакцинацією проти COVID-19 проводиться медичний огляд пацієнтів. Будь ласка, повідомляйте лікаря, який вас оглядає перед щепленням, про будь-які алергічні реакції, що були раніше.

Всі ліки, включно з вакцинами, мають свої ризики. Зазвичай, будь-які побічні ефекти незначні й можуть тривати лише кілька днів. Люди, яким проведена вакцинація, протягом 30 хв після щеплення обов’язково повинні залишатись в медичному закладі, на випадок виникнення алергічних реакцій.

Детальніше про етапи вакцинації, про те, які вакцини будуть використовуватися та як зберігатимуться, про відмінність між реакцією на вакцину й симптомами COVID-19 та інші відповіді на найактуальніші запитання можна прочитати на інформаційному порталі з питань вакцинації проти COVID-19 vaccination.covid19.gov.ua Портал є офіційним джерелом інформації, створеним за підтримки МОЗ України.